Про компанію

ТОВ «В.О.К.С.» -  телекомунікаційна компанія, що стабільно розвивається!

Ми надаємо повний комплекс телекомунікаційних послуг для дому та офісу. Вже більше 10 років  створюємо комфортні умови для того щоб всі клієнти компанії (як фізичні так і юридичні особи) мали доступ до всіх безмежних можливостей Інтернету.

Власна волоконно-оптична мережа, кваліфіковані співробітники та новітні технології дозволяють нам надавати якісні послуги доступу з гарантованою надійністю.
Основними напрямками нашої компанії є задоволення інформаційних потреб клієнтів на основі надання постійного високошвидкісного доступу до мережі Інтернет.

У своїй роботі з клієнтами керуємося такими принципами:

  • Завжди, скрізь і за будь-яких умов ми прагнемо до максимального задоволення запитів наших клієнтів, але при цьому  намагаємося надати нашим клієнтам навіть більше того, на що вони розраховують.
  • Ми розуміємо, що наші клієнти - всі разом і кожен окремо - основа існування і благополуччя компанії, а це означає що купуючи у нас послуги доступу до мережі, клієнт робить нам велику послугу. Тому кожен наш клієнт повинен бути впевнений у нас, як у надійному діловому партнері, що гарантовано  пропонує послуги лише високої якості.

Розуміючи що такі принципи роботи з клієнтами накладають на нас велику відповідальність, ми виконуємо свої зобов'язання завдяки універсальній системі управління. Ця система базується на стандарті безпомилкової і бездефектної роботи як природному способі існування компанії.

Ми завжди відкриті для діалогу і якщо у Вас є пропозиції щодо довгострокової, взаємовигідної та перспективної співпраці - ми готові працювати!

 

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу, що указом Президента України №133-2017 на провайдерів інтернет послуг наклали зобов'язання по блокуванню окремих російських веб-ресурсів. У зв'язку з цим, деякі російські веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні та не відкриватися. Більш детально на сторінці Президента

 

Наші ліцензії: 
Ліцензія на надання телекомунікаціних послуг
Будівельна ліцензія
Будівельна ліцензія
Сертифікат учасника Точки Обмін Трафіком UA-IX