Оптоволоконні канали

Швидке впровадження в інформаційні мережі волоконно-оптичних ліній зв’язку є наслідком переваг, що виходять з особливостей розповсюдження сигналу в оптичному волокні: швидкість, надійність, інформаційну захищеність. Дуже важливо використовувати таку кабельну систему, яка дозволила б легко впоратись зі зростаючими швидкостями мережевих додатків. Зрозуміло, розвиток мережевих технологій не зупиниться на досягнутому і  Гігабіт на робоче місце невдовзі стане стандартом, а для великих та і середніх підприємств 10 Гбіт/с не буде рідкістю.

Наша компанія надає послугу з побудови волоконно - оптичного каналу зв'язку на швидкості до 10 Гбіт/с, при цьому ми знаходимо індивідуальний підхід для вирішення поставленого завдання до кожного нашого клієнта.

Ми пропонуємо нашим клієнтам користуватись високошвидкісним, надійним і якісним доступом до мережі Інтернет волоконно-оптичними каналами нашої компанії та працювати з легкістю та зручністю.

Наша компанія готова до побудови корпоративних мереж будь-якої складності в межах України, використовуючи власні широко розвинені оптичні магістралі.

Якщо Ви бажаєте стати нашим  клієнтом, підключитись до мережі дуже просто. Вам необхідно зробити лише три кроки:

  1. Зателефонувати в наш офіс за тел. (044) 593-0202 або написати на e-mail: voks@voks.ua, для надання інформації  щодо:  місцезнаходження Вашого приміщення, необхідної швидкості, підключення, тощо.
  2. Обрати тарифний план серед запропонованих нашими співробітниками, що задовольняє Вашим вимогам.
  3. Заключити договір на надання послуг.

Підключення відбувається в десятиденний термін за умови наявності технічної можливості.

Після фізичного підключення Ви отримуєте гарантовану швидкість, статичну ІР-адресу та насолоджуєтесь роботою надійного, якісного і швидкісного інтернету.

Великий досвід роботи, динамічний розвиток та професіоналізм спеціалістів нашої компанії дозволяють забезпечити високий рівень послуг доступу до мережі Інтернет.